Slavoj Kropáčova Vrutice — Doubrava „A“

Článek:

Před utkáním v aktuální tabulce byl Slavoj na 10. místě se ziskem 21 bodů a měl tedy o 9 bodů méně bodů než jeho soupeř SK Jizeran Doubrava, který byl před matchem na druhém místě tabulky okresního přeboru o dva body za vedoucím Sokolem Chotětov. V podzimním vzájemném zápase vyhrál Slavoj 3:2. I tak favoritem zápasu vzhledem k postavení v tabulce byla Doubrava. Do sobotního zápasu Slavoj nastupoval po vysoké porážce 5:1 od Chotětova a Doubrava, která porazila na domácím hřišti Bělou pod Bezdězem 2:1.
Slavoj porazil Doubravu 2:1 Střelci branek Bohoušek Bohata a střídající Rosťa Rambousek. V úvodních minutách byl slavoj o kousek lepší avšak nemohl vstřelit branku a tak nás hosté potrestali v 41 minutě. Naštěstí jsme vyrovnali do poločasu, kdy se trefil hlavou B. Bohata.  V 47. minutě se zranil J. holub a místo něho nastoupil v nestarnoucí R. Rambousek a o 4 minuty po chybě hostující obrany rozhodl o vrutickém vítězství. Hosté i přes spoustu šancí nedokázali překonat skvěle chytajícího z. Manžela, kterému pomáhala též dobře postavená branková konstrukce.
Slavoj tak slavil třetí výhru ze 4 jarních utkání. Příští týden v neděli zajíždí na hřiště kosořic, které zatím na jaře porazil jen sokol chotětov